Diagnostika

pēc dr. folla metodes

Dr. Folla diagnostika ir ārstnieciskā diagnostikas metode, pamatojoties uz cilvēka organisma bioloģiski aktīvo punktu elektrovadāmības rādītāju nolasīšanu. Pēc šo rādītāju rezultātiem, veicot speciālu analīzi, var izdarīt secinājumus par cilvēka organismu kopumā un katra orgāna atsevišķi funkcionālajām īpatnībām. Tas dod iespēju piemeklēt jebkuras ārstniecības metodes visefektīvāko veidu un to mijiedarbību, kā arī piemeklēt optimālo procedūru vai medikamentu lietošanas biežumu un dozu.

Metode savu nosaukumu ieguvusi pēc tās izgudrotāja Reinfolda Folla vārda un bija oficiāli uzsākta 50-os gados Rietumvācijā. Ar Starptautiskās Akupunktūras akadēmijas izglītību, kuru līdz 1972.gadam vadīja Dr. R. Folls, metode ieguva starptautisku atzinību, bet tās autors bija apbalvots ar augstiem apbalvojumiem, kā Vatikāna Zelta medaļa un Gufelanda medaļa.

Metode tiek bāzēta uz elektromagnētiskās fizikas un kvantu fizikas klīniskajiem pētījumiem, uz klasiskās homeopātijas pamatlicēju darbiem, tradicionālās austrumu akupunktūras, kā arī uz mūsdienu datoru tehnoloģijām un programmām.

Daudzie zinātnieki un sekotāji attīstīja metodi, tika izveidoti portatīvie aparāti, kas ļāva pēc organisma bioloģiski aktīvo punktu mērījumu nolasīšanas novērtēt organisma funkcionālo stāvokli. Kā arī tika radītas ārstnieciski diagnostiskās testu sistēmas, kuras satur informāciju par slimību iemesliem un ārstnieciskajiem preparātiem, kas ļauj piemeklēt visoptimālāko individuālo ārstēšanu katram pacientam individuāli.

Uz šo brīdi Dr. R.Folla elektroakupunktūrā izmeklēšana ir vissaudzējošākā un visplašākā diagnostikas metode, kā arī maksimāli efektīva un nekaitīga pēc ārstniecības rezultātu izmeklēšanas. Ar dotās metodes palīdzību var novērtēt

  • Nervu sistēmas stāvokli
  • Endokrīnās un asinsvadu sistēmas
  • Iekšējo orgānu stāvokli
  • Dažādus pataloģiskus procesus atvērtā, kā arī slēptā formā – akūto un hronisko infekciju lokālos perēkļus, alerģijas, imunitātes traucējumus.
  • Medikamentu ietekmi uz organismu – farmaceitisko, homeopātisko, fitopreparātu, kā arī plombju un protezēšanas materiālu.
  • Ietekmi uz organismu atsevišķiem pārtikas produktiem un dzērieniem, rotaslietām, pulksteņiem, metāliem, dārgakmeņiem, parfīmiem, kosmētiskajiem preparātiem.

Ar šīs metodes palīdzību var izveidot aktīvo un pasīvo profilakses programmu, kas ļaus organismam paaugstināt pielāgošanās iespējas rezerves.

Izmeklējuma laikā ārsts ar speciālu elektrodu veic elektriskās pretestības mērījumus bioloģiski aktīvajos punktos (vai akupunktūras punktos) uz pacienta plaukstām. Mērījumu rezultātu analīze ļauj atklāt orgānu un audu bojājumus, tā veidu, dziļumu, pakāpi un citus pataloģiskā procesa raksturlielumus. Tālāk, ar speciālas datorprogrammas palīdzību, tiek precizēta diagnoze. Datorprogrammā ir testu sistēmas dažādām slimībām un traucējumiem, pie tam tiek pētīta arī bioloģiski aktīvo punktu reakcija uz testu sistēmām. Visbiežāk pacientu ārstēšanai tiek izrakstīti homeopātiskiem preparāti un diagnostika ilgst 30 minūtes.

Vienā no svarīgākām akupunktūras punktu īpašībām ir reakcijas ātrums ar jebkuru ārstniecības preparātu (praktiski uzreiz), pie tam reālās izmaiņas pacienta organismā notiks pēc dienām, nedēļām vai pat mēnešiem. Tieši šī īpatnība ļauj prognozēt ārstniecības rezultātus vēl pirms tās uzsākšanas, kā arī piemeklēt labāko preparātu, tā dozu, pieņemšanas biežumu un savienojamību ar citiem preparātiem.

Dr. R. Folla ārstnieciski diagnostiskā metode 1992. gadā ir iekļauta Latvijas medicīnisko speciālistu reģistrā. Aparatūra, medicīniskā tehnoloģija un ārstu kvalifikācija ir sertificēta (sertifikātu izdod Latvijas Ārstu biedrība) un ir atļauta kā medicīniskā darbība Latvijā. Metodika atbilst augstajiem ES starptautiskajiem standartiem.

Ārsts homeopāts:
Jūlijs Volgins

Procedūras ilgums:
 30 min

Pirmreizējā apmeklējuma cena: