SOLIS NĀKOTNĒ “SCENAR” TEHNOLOĢIJAS ATTĪSTĪBĀ

“SCENAR” dziedniecības centrs “HEALICA” ir ražotāja OKB RITM, Taganrogs, Krievija, oficiālais pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvam aparatus mājas lietošanai un profesionālai darbībai. Galvenais kritērijs, izvēloties aparātu – laiks, ko pavadīsiet apmācībām.

“SCENAR CHENS” – aparāti pašpalīdzībai un palīdzībai pie akūtām un saasinātām hroniskām sāpēm, kā arī palīdzībai dažādās akūtās situācijās.

“SCENAR NT” – aparāti piemēroti ne tikai sāpju efektīvai ārstēšanai, arī dažādu hronisku slimību atvseļošanai, veģetatīvo un sistēmisko slimību regulēšanai.

“SCENAR NT Super PRO” – jaunās tehniskās iespējas- otrās un trešās atgriezniskās saites esamība ļauj paātrināt organisma atjaunošanās spējas. Tie ir kvalitatīvi augstākās pakāpes “SCENAR” aparāti.

Ražotājs piedāvā dažādus mājas un profesionālos aparātu modeļus. Visi aparāti darbojas pēc atgriezniskās saites principa, aparāts pastāvīgi maina impulsa parametrus atkarībā no organisma atbildes reakcijas. Katrā aparātā ir vizmaz 2 pamata daba režīmi – akūtām un hroniskām situācijā. Modeļi atšķiras ar papildus parametru iespējām. APARĀTU CENAS varat uzzināt HEALICA centrā vai pie mūsu dīleriem Latvijā un Rīgā.