Apmācības

Svarīgi zināt, ka aparāta efektivitāte slēpjas tehnoloģijas zināšanās, tādēļ veselības centrs HEALICA piedāvā SCENAR aparāta pielietošanas apmācības, seminārus, meistarklases un praktiskās nodarbības. 

Lai saviem klientiem sniegtu iespēju apgūt zināšanas par visām aparāta pielietošanas pamata iespējām un metodikām, esam piesaistījuši vadošos speciālistus un SCENAR terapeitus – pasaules vadošo speciālisti, terapeiti un tehnoloģijas pasniedzēju Irinu Jeršovu (Maskava, Krievija). Sertificētu terapeiti Ingu Kaminsku un sertificētu fizioterapeiti un kosmetoloģi Ievu Briķenu.

Apmācību laikā jūs iemācīsieties pareizi veikt pacienta ķermeņa kustību diagnostiku un pareizi izvērtēt sūdzības, lai varētu izvēlēties pareizo no 4 algoritmiem konkrētās sūdzības ārstēšanai. Sapratīsiet, kādu ierīces darba režīmu un programmu iestatīt, lai panāktu vēlamo iedarbību uz organismu. Iemācīsieties atrast un apstrādāt akūto sūdzību lokālajā zonā. Sapratīsiet atšķirību starp lokālajām un ģenerālajām (atbildīgas par hronisko slimību sistēmisku ārstēšanu) zonām. Apgūto teoriju varēsiet izmēģināt arī praksē.

Šajā sadaļā ir ievietotas īsas video pamācības SCENAR aparāta pielietošanai akūtos un hroniskos gadījumos

Tiešsaistes apmācības, kas paredzētas gan profesionāļiem, gan neprofesionāļiem aparāta pielietošanai mājas apstākļos. 

Klātienes apmācības, kas paredzētas gan profesionāļiem, gan neprofesionāļiem aparāta pielietošanai mājas apstākļos. 

Kurss paredzēts jebkuram SCENAR aparāta īpašniekam un  interesentam, kurš vēlas iepazīties ar SCENAR iespējām palīdzēt akūtajās situācijās mājas apstākļos. 

Profesionālais pamatkurss SCENAR aparāta pielietošanai ne tikai mājas apstākļos, bet arī mediķu praksē.

Padziļināta Individuāli Dozētā Režīma (D-1) principu un darba metodiku apmācība ar SCENAR profesionālajiem aparātiem.

Padziļināta Individuālā darba režīma (IDR) D1 metodiku un principu apmācība profesionālo SCENAR aparāta lietotājiem. 

Kursa mērķis ir saņemt zināšanas par SCENAR aparāta papildfunkciju D5 pielietošanu ārstēšanas efektivitātes palielināšanai. 

Kurss paredzēts profesionālā SCENAR aparāta īpašniekiem ar mērķi iegūt padziļinātas zināšanas par cimdiņu pielietošanu praksē un ārstēšanas efektivitātes palielināšanu. 

Jebkuram aparāta īpašniekam ar  mērķi iepazīstināt ar SCENAR tehnoloģiju sievietes skaistuma atjaunošanai un saglabāšanai.

Kursa mērķis ir iepazīstināt klausītājus ar holistiskās medicīnas un Ķīnas medicīnas pamatiem, ar pirmelementiem un to saistību ar cilvēka veselību.