Pakalpojumi

Veselības centra HEALICA darbība ir vērsta uz SCENAR aparāta pielietošanas tehnoloģijām. Šeit strādā kvalificēti un sertificēti speciālisti, kuri ir apguvuši tehnoloģiju vairākos līmeņos, piedalījušies dažādās nozares meistarklasēs un ieguvuši pieredzi ne tikai SCENAR aparāta pielietošanā, bet arī ārstniecības praksē. Mūsu uzdevums ir palīdzēt jums un jūsu ģimenes locekļiem tikt galā ar dažādām hroniskām un akūtām slimībām. Galvenokārt orientējamies uz pacientiem, kuriem ir muguras un locītavu saslimšanas, hroniski zarnu un kuņģa darbības traucējumi, ilgstošs stress un nogurums, bērniem ar novājinātu imunitāti, sportistiem ar dažādām traumām. Katru gadījumu izskatam individuāli un nepieciešamības gadījumā arī apmācām strādāt ar aparātu.

Atcerieties – mūsu organisms var izārstēties pats un mūsu uzdevums ir to iemācīt atkal strādāt pareizi!

SCENAR konsultācija

SCENAR konsultācija ir paredzēta jebkura vecuma pacientiem. Konsultācijas laikā tiek veikta problēmzonas diagnostika, problēmvietas apstrāde gan akūtās, gan hroniskās situācijās, pēc vajadzības tiek pielietoti arī papildus elektrodi vai OLM izstrādājumi, kā arī tiek izstrādāts individuālais ārstēšanās plāns un piemeklēta visefektīvākā ārstēšanās metode. 

Ja jūs esat SCENAR aparāta īpašnieks, konsultācijas laikā ir iespējams veikt arī īsu apmācību pareizai aparāta pielietošanai mājas apstākļos.  

Scenar konsultante:
Inga Kaminska

Procedūras ilgums:
50 – 60 min

Apmeklējuma cena: