Pakalpojumi

Veselības centra HEALICA darbība ir vērsta uz SCENAR aparāta pielietošanas tehnoloģijām. Šeit strādā kvalificēti un sertificēti speciālisti, kuri ir apguvuši tehnoloģiju vairākos līmeņos, piedalījušies dažādās nozares meistarklasēs un ieguvuši pieredzi ne tikai SCENAR aparāta pielietošanā, bet arī ārstniecības praksē. Mūsu uzdevums ir palīdzēt jums un jūsu ģimenes locekļiem tikt galā ar dažādām hroniskām un akūtām slimībām. Galvenokārt orientējamies uz pacientiem, kuriem ir muguras un locītavu saslimšanas, hroniski zarnu un kuņģa darbības traucējumi, ilgstošs stress un nogurums, bērniem ar novājinātu imunitāti, sportistiem ar dažādām traumām. Katru gadījumu izskatam individuāli un nepieciešamības gadījumā arī apmācām strādāt ar aparātu.

Atcerieties – mūsu organisms var izārstēties pats un mūsu uzdevums ir to iemācīt atkal strādāt pareizi!

SCENAR konsultācijas laikā tiek veikta problēmzonas diagnostika, problēmvietas apstrāde gan akūtās gan hroniskās situācijās.

Vairāk

Dr. Folla diagnostika ir ārstnieciskā diagnostikas metode, pamatojoties uz cilvēka organisma bioloģiski aktīvo punktu elektrovadāmības rādītāju nolasīšanu.

Vairāk

Magnētiskā analīzes metode - precīza un neinvazīva spektrālā testēšana. QMRA nolasa cilvēka šūnu vājo magnētisko lauku un salīdzina katru orgānu ar datu bāzi.

Vairāk

Procedūras laikā tiek pielietoti dažādi masāžas paņēmienu kopumi un manuālās tehnikas, lai nodrošinātu visa organisma atveseļošanos.

Vairāk