scenar terapija

Unikāla procedūra, kas ļauj atgūt
organisma labsajūtu

BEZ ķīmiskām terapijām

BEZ ĶIRURĢISKĀS IEJAUKŠANĀS

BEZ ZĀĻU APBURTĀ LOKA

Tikai 30 EUR

pieteikties konsultācijai var arī zvanot +37126324056

kas ir SCENAR?

SELF CONTROLLED ENERGO NEURO ADAPTIVE REGULATION jeb paškontrolējošs energo neiro adaptīvais regulētājs.

Tā nav brīnumnūjiņa, kas izārstēs vēzi vai atgriezīs jums jaunību, bet tas ir unikāls, jaunas paaudzes aparāts, kas noteikti uzlabos jūsu pašsajūtu, veselību un dzīves kvalitāti.

SCENAR ar īpašu impulsu iedarbojas uz ādu un atkarībā no ādas reakcijas uz smadzenēm tiek nosūtīts nervu sistēmas raidīts trauksmes signāls, kā rezultātā tiek panākta tā saucamā bioloģiski atgriezeniskā saite un aktivizējas organisma pašatveseļošanās mehānismi.

SCENAR prioritāri ārstē traumas, tūskas, lūzumus, skeleta-muskuļu aparāta saslimšanas, locītavu problēmas, sirds-asinsrites slimības, neauglību, elpošanas un gremošanas saslimšanas, nervu slimības, ieskaitot veģetatīvo distoniju, un daudzas citas saslimšanas.

klientu atsauksmes

Par terapeiti

SCENAR terapeite

Ingūna Bēnīte

Mani vienmēr uz priekšu virzīja vēlme izprast cilvēkā notiekošos fizioloģiskos, enerģētiskos un emocionālos procesus. Vairāk kā sešus gadus atpakaļ es beidzot nolēmu izzināt un iedziļināties šajās jomās caur SCENAR tehnoloģijas redzējumu. Esmu priecīga, ka manā dzīvē ir parādījies šis unikālais aparāts un esmu pateicīga, ka apgūtās prasmes varu pielietot savā praksē, strādājot ar klientiem un sniedzot konsultācijas.

Es nepārtraukti apgūstu jaunas zināšanas, jo tehnoloģijas attīstās zibens ātrumā un ir jāmāk tām pielāgoties. 

Iesaku SCENAR terapiju izmēģināt ikvienam, kaut vai vienu reizi, lai saprast, kā tas darbojas un kādu efektu tas dod jūsu organisma un veselības uzlabošanā. 

Reģistrācija