OLM Produkti

OLM medicīniskie izstrādājumi sastāv no vairākiem īpaša materiāla slāņiem, kas savienoti nestandarta veidā. To pamatā ir metalizēta plēve un īpašs neausts materiāls, kuram nav pievienota sintētika.

OLM darbības princips pamatojas uz pacienta organisma adaptācijas mehānisku normalizēšanu: pasargā no ārējo elektromagnētisko un elektrostatisko lauku kaitīgās ietekmes, normalizē šūnu homeostāzes atjaunošanas un uzturēšanas procesu vadības sistēmu, rada labvēlīgus apstākļus akupunktūras punktu un meridiānu sistēmas funkcionēšanai, rada labvēlīgu ietekmi uz funkcionālo perifērās un centrālās hemodinamikas stāvokli. Ar to izdodas sasniegt daudzpusīgu, efektīvu organisma atjaunošanu.

Šī produktu līnija tiek izmantota kā neatkarīgs ārstniecības līdzeklis, kombinācijā ar SCENAR terapiju vai ar tradicionālajām ārstēšanas metodēm.

Sega
Cepure
Ceļu bļodiņu Apvalki
Ceļu apvalki
Sēžamsega
Čības

Veselības centrā Healica jūs varat pasūtīt jebkuru no mūsu mājas lapā pieejamiem produktiem. Ja jums ir vēlme pasūtīt jebkuru citu OLM produktu, ko esat atraduši ražotāja mājas lapā, sazinieties ar mums, par iespējām veikt individuālu  pasūtījumu. 

pieprasījuma forma