SCENAR aparāti

Izvēloties aparātu, galvenais kritērijs, kas jāņem vērā – laiks, ko varēsiet veltīt apmācībām, lai pilnībā apgūt visas aparāta funkcijas un iespējas. 

Visi aparāti darbojas pēc atgriezeniskās saites principa, aparāts pastāvīgi maina impulsa parametrus atkarībā no organisma atbildes reakcijas. Katrā aparātā ir vismaz 2 pamata darba režīmi – akūtām un hroniskām situācijām. Modeļi atšķiras ar papildus parametru iespējām. 

SCENAR CHENS sērija – aparāti paredzēti pašpalīdzībai un palīdzībai pie akūtām un saasinātām hroniskām sāpēm, kā arī palīdzībai dažādās akūtās situācijās.

SCENAR NT sērija – aparāti piemēroti ne tikai sāpju efektīvai ārstēšanai, arī dažādu hronisku slimību novēršanai, veģetatīvo un sistēmisko slimību regulēšanai.

SCENAR NT Super PRO sērija – jaunās tehniskās iespējas- otrās un trešās atgriezeniskās saites esamība ļauj paātrināt organisma atjaunošanās spējas. 

* Aparātu cenas varat uzzināt veselības centrā HEALICA vai pie mūsu dīleriem Latvijā un Rīgā.

Aparātu īre

Mēs piedāvājam unikālu iespēju izmēģināt SCENAR aparāta iedarbību pirms tā iegādes. Jūs varat izīrēt aparātu un sākt darboties mājās jau tagad.  Īres cena ir 2 Eiro diennaktī. Ja divu nedēļu laikā nolemsiet aparātu iegādāties, īres naudu ieskaitīsim aparāta cenā. Izīrējam tikai Chans sērijas aparātus. 

Apmācības

SCENAR aparāti ir viegli lietošanā un ātri palīdz pie jebkāda veida akūtām sāpēm, taču, lai aparāta iedarbība būtu efektīva pie hroniskām kaitēm, ir nepieciešams apgūt pareizas lietošanas tehnoloģiju. Veselības centrs HEALICA organizē ražotāja OKB RITM sertificētas apmācības, ko vada ārste, Scenar-terapeite ar 20 gadu pieredzi, šīs tehnoloģijas ārsts-izmēģinātājs tā tapšanas stadijā, Irina Jeršova (Maskava, Krievija). Pieejamo kursu saraksts sadaļā -> Apmācības.

remonts

Pie mums iegādātā SCENAR aparāta tehnisku bojājumu gadījumā, izsūtīsim to ražotājam uz pārbaudi un remontu. Lai nepārtrauktu ārstēšanās procesu, nodrošināsim jūs ar servisa aparātu uz visu iekārtas remonta laiku. Sakarā ar transportēšanu uz rūpnīcu, remonta laiks parasti aizņem mēnesi vai vairāk. 

pieprasījuma forma